Minu sünnitoetaja oli haige, kui läksin sünnitama. Õnneks oli Ruth nõus koheselt tulema ja asendama teda.
Polnud ennem Ruthi kohanud, aga tundsin ennast turvaliselt ja sain koheselt kontakti. 
Olen nii tänulik, et kiiresti tulid ja ma ei olnud sellel sünnitusteekonnal üksi.
Rahustav hääl, turvaline tunne ja seletused ning toetus.
Ei osanudki midagi muud soovida sünnitusel. Ilma sinuta ei kujutaks ette sünnitust, et vahepeal oleksin üksi isegi tuhutanud.
Näen, et teed oma tööd südamega.
Kutsusin koju hiljem Ruthi imetamismurede lahendamiseks. Hea oli samat inimest kutsuda, kes aitas sünnitusvaludega toime tulla ennem sünnitust. Imetamisnōustamisega jäin rahule. Stress vähenes sain ning sain avatud olla. Ei tundnud häbi ega saamatust.
Olen väga tänulik, et leidsid aja, kus vajasin abi ja abi tuli kiirelt.
Anne-Lys & Karl pisikese Lenna Johannaga

⭐⭐⭐⭐⭐

Nii suur aitäh Sulle, et sellel teekonnal minuga olid.  Tegid selle kõik miljon korda paremaks.
Ma ei oska sõnadesse panna, kui tänulik sulle olen  ❤️
Hanna
⭐⭐⭐⭐⭐
 

Kallis Ruth!
Ma olen niinii tänulik sulle kogu toetuse, armastuse, hoolimise ja abi eest!
Sinu suur empaatia ja siiras soojus andsid mulle meeletult jõudu. Sa kuulasid mu ära, olid olemas ja andsid nõu kui seda vajasin. Sa oled mu jaoks alati olemas olnud oma nõu ja abiga.
Oma sünnituse kogemusega jäin ma väga rahule ja seda tänu sinule, sest tundsin, et saan sulle loota ja sind usaldada.
See kogemus on naise elus Ikka üks kõige intiimsemaid ja võimsamaid. Minu elus kindlasti kõige olulisem sündmus. Seda kõike ei oskagi ennem ette kujutada kui seda ei koge. Mulle meeldis väga, kuidas sa väga õige muusika panid mängima, aitasid mul asendeid valida, tegid mulle massaazi ja toimetasid olulise paberimajandusega kui ma selleks enam suuteline ei olnud.
Ja Sinu armsad kingitused!!! Ja see Sinu olemasolu ja abi ka peale sünnitust, kui tõid mulle süüa ja aitasid imetamise toimima saada. Ja iga kord sa tood midagi nunnut mulle! Ja sa teed seda kõike nii hingega. Ma olen väga tänulik, et just sina mu teele sattusid. Aitäh sulle!

⭐⭐⭐⭐⭐
Kathre

Ruth on hingega asja juures ja tema kogemustepagas on äärmiselt hea, sest ta mitte ei anna lihtsalt väga head nõu vaid oskab ja proovib selgitada ka suuremat pilti. Mina olen saanud läbi Ruthi nõustamise abi ja hingerahu mitmeid kordi. Soovitan kahe käega
Eliise
⭐⭐⭐⭐⭐

“Vajasin abi imetamisel ja Ruth reageeris kiiresti. Ma olen sellele tohutult tänulik. Tema abiga saime uusi nippe ja beebi edukalt rinnale.”
Inger-Liis
⭐⭐⭐⭐⭐

“Kasutasin imetamisnõustamise teenust ning jäin väga rahule. E-maili teel saime probleemile kiire lahenduse ja nõuanded, mis anti, näitasid juba paari päevaga tulemust!”
SIGRID
⭐⭐⭐⭐⭐

Sinu tagasiside on mulle nii oluline!

Ma olen väga tänulik, kui leiad selle aja, et jätta mõned laused, kuidas ja millega sind aitasin, kas jäid rahule ja mida sa sooviksid rohkem või vähem jms.

 

Aitäh-aitäh-aitäh!

Shopping Cart